пʼятницю, 10 лютого 2017 р.

День дарування книжок!


14 лютого в багатьох країнах світу відзначатимуть не лише День святого Валентина, а й Міжнародний День дарування книжок.
Це - одне з наймолодших свят в календарі. Започаткувала його американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Згодом це починання підтримали у всьому світі.
Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу дітей до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу дитині.
Давайте приєднаємося до акції "Подаруй книгу бібліотеці" і книги стануть доступні дітям – читачам бібліотек!
Тож звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці!
 Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!
Усі книги будуть виставлені на виставці у нашій бібліотеці.

Давайте разом покажемо всім, що ми – єдині, і дбаємо за наших дітей, а значить за наше майбутнє!
 Користуючись нагодою, працівники Володимир - Волинської  міської бібліотеки для дітей висловлюють  щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи — дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію.

Немає коментарів:

Дописати коментар