четвер, 23 лютого 2017 р.

Літературна година «На гостини до Лесі»


   Люди, як зорі, полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті... Мовби крізь серпанок легендарності проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий. Інколи – веселий,  частіше – в задумі чи смутку. Кожним словом, променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім’я  їй – Леся Українка. 
З користю провели свій вільний час учні  3В класу НВК №3 ( класний керівник Оксана Святославівна Кротач), які завітали до Володимир – Волинської дитячої книгозбірні. Працівники бібліотеки  підготували  літературну годину «На гостини до Лесі» присвячену  дню народження славетної поетеси. Бібліотекар Марія Бардась  ознайомила школяриків з біографією і творчістю неперевершеної письменниці, яка народилась саме у лютому. Дітям було цікаво почути про те, наскільки сильною та мужньою була ця тендітна жінка, адже усе життя вона боролась із важкою недугою, не зраджуючи при цьому улюбленим заняттям – музиці та літературній праці. У проведенні заходу взяли участь активісти  бібліотеки  учні 5Б класу НВК №3 Катя Бурлаченко, Юля Козачук, Оля Васильчук, Каріна Колесник, Анастасія Курило і Софія Марчак які продекламували вірші нашої славетної землячки. А також діти мали мо живість переглянути мультфільм знятий за казкою  Лесі Українки «Біда навчить».

Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси читачам бібліотеки допоможе виставка – персоналія «Вільні співи, гучні, голосні в ріднім краю я чути бажаю…»

Немає коментарів:

Дописати коментар