понеділок, 7 червня 2021 р.

Нові враження і нові друзі!


 Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі!

Вражень у маленьких читайликів, які завітали до Володимир-Волинської дитячої бібліотеки, і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати та надихнути на щось особливе.
Цього разу нашими екскурсантами стали маленькі школярики Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського, учні 2-А і 3-Б класу (класоводи Тетяна Василівна Абросімова і Оксана Юріївна Корольчук).

Бібліотекар Марія Віталіївна Бардась провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань.
Під час екскурсії, діти показали свої знання, уважність, логічне мислення та кмітливість, адже активісти бібліотеки Марта та Яна Вавринюк і студенти педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Даша Недашковська та Анастасія Планковська провели для дітей цікаві та захоплюючі ігри, конкурси і вікторини. А також маленькі відвідувачі мали можливість познайомитись з новими книгами які отримані від Українського інституту книги та закуплені за кошти місцевого бюджету.
Наша дитяча бібліотека - це місце , де цікаво , весело і комфортно, тож діти за час екскурсії отримали багато цікавої інформації та позитивних вражень.

Немає коментарів:

Дописати коментар