понеділок, 7 червня 2021 р.

Перше знайомство з бібліотекою «Чарівний світ дитячої книги».

 


Уже першокласники 1-А і 1-В класів НВК № 3 (класоводи – Анжела Леонідівна Давидюк і Оксана Миколаївна Прусицька) вивчили Букварик,навчились гарно читати і завітали 3 червня до Володимир-Волинської дитячої бібліотеки на екскурсію. Діти відвідали бібліотеку вперше. Тому бібліотекарі постаралися, щоб ця зустріч була цікавою, веселою та змістовною, а допомагали їм у цьому студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського спеціальність «Архівна та бібліотечна справа, адміністратор комп'ютерних систем та мереж» (Діловодство) Даша Недашковська та Анастасія Планковська,які виступили перед дітьми в ролі Клоуна і Баби Яги.

Екскурсію провела бібліотекар Марія Бардась, яка ознайомили дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. А казкові герої Клоун і Баба Яга провели з дітьми цікаві конкурси та вікторини. На виставці "Книжкові новинки" на маленьких читайликів чекали нові книги отримані від Українського інституту книги та закуплені за кошти місцевого бюджету.
Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Покидаючи бібліотеку усі діти були дуже задоволені і пообіцяли обов’язково прийти знову.Немає коментарів:

Дописати коментар